TOIMIHENKILÖT 2021

Puheenjohtaja Pirkko Oksa   

  Toimelankaari 9 F 11, 33880 Lempäälä,

   040-5539 901, pirkko.h.oksa@gmail.com

Varapuheenjohtaja Simo Koivunen

  Toimelankaari 8 A 9, 33880 Lempäälä, 

  040-5921 931,  simo.koivunen51@gmail.com    

Sihteeri Kaarina Lehtimäki

  Mattilankuja 8, 37500 Lempäälä 

  050-348 1688, kaarina.lehtimaki@elisanet.fi

Taloudenhoitaja Lasse Mäkinen

  Tampereentie 480, 33880 Lempäälä,

  0400-7278 98, mjalmakinen@gmail.com

Opintosihteeri Terttu Virtanen

  Karhumäentie 12 S 166, 33880 Lempäälä, 

  050-3752439, terttumarja@gmail.com

Jäsenasiainhoitaja Terttu Virtanen

  Karhumäentie 12 S 166, 33880 Lempäälä, 

  050-3752439, terttumarja@gmail.com

Tiedotussihteeri Terttu Virtanen,

  Karhumäentie 12 S 166, 33880 Lempäälä,

  050-3752439,  terttumarja@gmail.com

Matkailu ja kulttuuri  Eira Rosengren,

  Rantoistentie 378, 37500 Lempäälä,

  050-5262 678, eira.rosengren@hotmail.com

Matkanjohtaja  Eira Rosengren,

  Rantoistentie 378, 37500 Lempäälä,

  050 5262 678,  eira.rosengren@hotmail.com

Boccia 1 Sirpa Isoniemi,

  Perämaantie 4, 37550 Lempäälä,

  045-6788045, sirpa.isoniemi@gmail.com

Boccia 2 Vilho Isoniemi,

  Perämaantie 4, 37550 Lempäälä,

  044-3732047, villei.20@,gmail.com

Seniori-/rivitanssi  Airi Laine,

  Majamäentie 1 A 7,  37050 Lempäälä,

  050-5508166,  laine.airi@gmail.com

Tästä puhutaan -kerho Reijo Johansson, 

  Ylisitarintie 33, 37500 Lempäälä, 

  0400-992307, kotijohansson@gmail.com

Yhteiskunnallinen/Porinakerho  Reijo Johansson,

  Ylisitarintie 33, 37500 Lempäälä,

  0400-992307,  kotijohansson@gmail.com  

Kädentaidot Sinikka Johansson, 

 Ylisitarintie 33, 37500 Lempäälä, 

  041-5366060,kotijohansson@gmail.com

Ohjelmakerho Merja Ristolainen,

  Käpytie 3, 37550 Lempäälä,

 040 716 4661,  merja.ristolainen@gmail.com

Valokuvaus Pentti Ristolainen,

  Käpytie 3, 37550 Lempäälä,

  040 588 5940, pentti.ristolainen@elisanet.fi

Hall:n varajäsen  Kristiina Niemenmaa

  Apilatie 2 b, 37550 Lempäälä

  050-3810998, kristiina.niemenmaa@netti.fi

Hall:n varajäsen Eija Sikiö, 

  Tampereentie 20 B 15,  37500 Lempäälä, 

  040-7593733, eija.sikio@hotmail.com

Liikunta  Eine Salonen, 

  Ripustintie 11, 37550 Lempäälä, 

  050-3761 805, eine.salonen72@gmail.com

Jooga   valitaan myöhemmin            

Muisti / tietokilpailu  Risto Knuutila,

  Viertolantie 12 , 37560 Lempäälä

  040-7266 225,  liisa.knuutila@netti.fi

Kokkaavat Herrat Simo Koivunen,

  Toimelankaari 8 A 9, 33880 Lempäälä, 

040-5921 931,  simo.koivunen51@gmail.com

Toimelan kuntosali Pirkko Oksa

Toimelankaari 9 F 11,  33880 Lempäälä,

040-5539 901, pirkko.h.oksa@gmail.com

ATK-opastus Kalevi Paviala

  041 3199550,  kalevi.paviala@gmail.com